Kołobrzeg w sierpniu

Sierpień to piękny, wakacyjny miesiąc, który obfituje w słoneczne dni i zachęca do wyjazdów. Wybrzeże jest najchętniej odwiedzaną częścią Polski w tym okresie, ale wciąż, bardzo wielu turystów zastanawia się jaką lokalizację wybrać, aby zobaczyć coś więcej poza popularnym Trójmiastem.

Jeśli przed Wami wymarzony urlop i chcielibyście go spędzić właśnie nad polskim morzem to gorąco zachęcamy do odwiedzenia Kołobrzegu oraz jego okolic. To idealne miejsce na wypoczynek z rodziną jak również wakacje we dwoje. Miasto, szczególnie latem, tętni życiem i oferuje szereg atrakcji turystycznych dla dzieci i dorosłych.

Co warto zobaczyć wybierając wakacje w Kołobrzegu?

Zwiedzanie polecamy rozpocząć oczywiście od plaży, która jest obowiązkowym punktem urlopu nad morzem. Plaża Zachodnia w Kołobrzegu to szeroka, piękna i czysta plaża uwielbiana wszystkich odwiedzających.

Drugim punktem na turystycznej mapie Kołobrzegu powinno być również Molo, które choć mniej popularne niż to w Sopocie, robi ogromne wrażenie i przyciąga turystów z wszystkich zakątków Polski.

Dla tych, którzy lubią zwiedzanie i poznawanie zabytków polecamy zobaczyć również latarnię morską w Kołobrzegu, której światło po raz pierwszy rozbłysło w 1666 roku. Ciekawym punktem do odwiedzenia jest również Muzeum Oręża Polskiego, które istnieje od 1963 roku.

Planując wakacje w Kołobrzegu warto również dokładnie zgłębić wszelkie kwestie związane z noclegiem. Aby być pewnym, że miejsce spełni wszystkie nasze oczekiwania i nie zostaniemy zaskoczeni polecamy zarezerwować nocleg nad morzem jeszcze przed wyjazdem. W Kołobrzegu oraz okolicznym Grzybowie swoje obiekty ma Seaside Apartamenty. To piękne, w pełni wyposażone i nowoczesne apartamenty, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty, w której znajdują się także piękne apartamenty w Mielnie oraz Sianożętach.

© Seaside Apartamenty
Wykonanie:
nfHotel
cross-circle