Seaside Apartamenty 
w wyjątkowych lokalizacjach
Zobacz wszystkie
Apartamenty Seaside
Apartamenty Shelter Rogowo
Kompleks apartamentowo-hotelowy zlokalizowany przy samej wydmie nadmorskiej w Rogowie, 14 km od Kołobrzegu. Nowoczesne białe bryły apartamentowców wpasowane są klimatycznie w zieleń nadmorskiego lasu. Stąd nad morze jest dosłownie o krok ...
50
Zobacz apartamenty
Apartamenty Porta Mare
Wygodne, ze smakiem urządzone apartamenty położone w spokojnej części Kołobrzegu, jednak blisko plaży i wakacyjnych atrakcji. Świetna komunikacja ściażkami rowerowymi.
900
Zobacz apartamenty
Apartamenty Młyńska 10
Apartamenty na Młyńskiej 10 zapewniają noclegi w komfortowych warunkach. Do wyboru kameralne studio dla 3-4 osób lub wygodny 3 pokojowy apartament dla 6 osób. Centralna lokalizacja sprawia, że wszędzie stąd blisko.
1800
Zobacz apartamenty
Apartamenty Mazowiecka Park
Przestronne eleganckie apartamenty na nowym strzeżonym osiedlu, 10 minut spacerem do centrum miasta, 15 minut do Portu Rybackiego. Wygodna komunikacja ścieżkami rowerowymi na plażę, do portu lub do okolicznych nadmorskich miejscowości.
1900
Zobacz apartamenty
Apartamenty Kasprowicza
300 m od apartamentów rozpościera się Park Nadmorski dzielnicy wschodniej, którym wygodnie dochodzicie Państwo do nieodległej plaży.
400
Zobacz apartamenty
Wyspa Solna
Ścisłe centrum Kołobrzegu- Wyspa Solna - wszędzie BLISKO i SPOKOJNIE. Apartamenty zlokalizowane pomiędzy rzeką Parsętą, a kanałem drzewnym, 300 m od Kołobrzeskiej Starówki. W budynku znajduje się nieduży basen, jacuzzi, sauna i sala fitness. Wstęp za dodatkowa opłata u lokalnego operatora.  W pobliżu jest także kompleks sportowy Millennium, gdzie do dyspozycji Gości jest basen ze zjeżdżalniami, sauny, siłownia, klub bilardowy i sala zabaw dla dzieci.
1800
Zobacz apartamenty
Prywatne Apartamenty Dominikana
Kameralna nadmorska miejscowość, z szerokimi plażami - zaledwie 11 km od Kołobrzegu. 50 m od apartamentów rozpościera się piękna, szeroka plaża i malownicza ścieżka rowerowa R10. Oferujemy Państwu doskonale położone prywatne apartamenty w kompleksie Dominikana Family Resort. Każdy apartament posiada miejsce parkingowe. W obiekcie znajdują się baseny wewnętrzny i zewnętrzny dostępne za dodatkową opłatą oraz kącik zabaw dla dzieci. Istnieje możliwość wykupienia posiłków w restauracji. . Apartamenty posiadają obszerne balkony, z których rozpościera się piękny widok na nadmorskie wydmy i otaczającą zieleń, oaza ciszy nawet w szczycie sezonu !
50m
Zobacz apartamenty
Seaside Butikowe Apartamenty
Boso na plażę….. Kameralny, elegancki, butikowy obiekt Seaside. Spokojna okolica z bezpośrednim dojściem do plaży, zaledwie  300 metrów od morza. Bliskość parku nadmorskiego, ścieżki rowerowej R10 to największy atut. Morze jest tak blisko, że do okien każdego apartamentu dobiega jego szum.
300m
Zobacz apartamenty
O2 Olimpijska Mielno
Między jeziorem a morzem….. 100 m do jeziora , 400 m do morza. W pobliżu pełna infrastruktura rozrywkowo-gastronomiczna. Obiekt położony jest wśród 100 letnich sosen, pośród kameralnych hoteli i pensjonatów w luksusowej dzielnicy Mielna.
450m
Zobacz apartamenty
Rezydencja Baltic Marina
Baltic Marina Residence nieprzypadkowo przywodzi na myśl luksusowy statek pasażerski w standardzie PREMIUM - budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Mariny oraz Portu jachtowego na Wyspie Solnej.
1500m
Zobacz apartamenty
Apartamenty Bałtycka 22
Nowoczesny, ogrodzony apartamentowiec z monitoringiem. Bliskie sąsiedztwo parku nadmorskiego, Port jachtowy po drugiej stronie ulicy, Port rybacki z cudowną atmosferą kutrów spływających z połowów a do tego pełne zaplecze gastronomiczno-handlowe i bliskość najszerszych plaż to przywilej Gość wybierających tę lokalizację.
600m
Zobacz apartamenty
Harmonia Kolumba
W  zgodzie z naturą… Idealne miejsce dla rowerzystów -11 minut rowerem na przepiękną plażę zachodnią, 13 minut rowerem do centrum i 18 minut rowerem na molo.
2000
Zobacz apartamenty
4 PORY ROKU
Kameralne osiedle położone w zaciszu ECO PARKU WSCHODNIEGO. Pięknie zagospodarowany teren- duży plac zabaw dla dzieci, profesjonalne boisko do kosza i siatkówki, ogród z częścią rekreacyjną, rowerownia. Bliskość ścieżki rowerowej sprzyja aktywności.
2000m
Zobacz apartamenty
© Seaside Apartamenty
Wykonanie:
nfHotel
cross-circle