Gdzie na wakacje?

Co roku, sezon letni nad Bałtykiem przyciąga turystów z całej Polski, którzy przyjeżdżają nad morze, aby korzystać z jego wyjątkowych uroków. Według statystyk jednym z pięciu najczęściej odwiedzanych nadmorskich miejscowości jest Mielno, które wraz z Mielenkiem stanowi jedno z bardziej interesujących kompleksów wypoczynkowych polskiego wybrzeża.

Turystyka i rekreacja

Mielno posiada dwa wyznaczone kąpieliska letnie: „Mielno 216” o długości 100m, przy wejściu od ulicy Kościuszki oraz Unieście 221”. Atrakcje turystyczne, w tej na pozór niewielkiej miejscowości, zą bardzo różnorodne i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ogromną popularnością cieszy się mieleński deptak, który prowadzi do głównego zejścia na plażę. To właśnie tuż obok niego znajduje się dobrze znany turystom pomnik Morsa oraz swój początek ma, licząca około 1,5km, Promenada Przyjaźni. Na wypoczynek dla aktywnych, jak również dla rodzin z dziećmi poleca się liczne trasy rowerowe, pośród których każdy, mniej lub bardziej doświadczony miłośnik dwóch kółek, znajdzie coś dla siebie. Do atrakcji turystycznych dla dzieci zaliczyć można także Park Linowy Tukan, który położony jest 5 minut od centrum miasta. Oferuje on zarówno dzieciom jak i dorosłym ponad 110 atrakcji na 7 różnych trasach. Miłośnicy zwiedzania i poznawania historii także nie powinni narzekać. Jednym z miejsc, które warto zobaczyć jest Pomnik Lotnika. Zbudowany został na placyku przy Promenadzie Przyjaźni, na granicy Mielna oraz Unieścia. Poświęcony jest kapitanowi Janowi Kozyrze i porucznikowi
Ryszardowi Duro, którzy zginęli w katastrofie lotniczej 7.09.1987r.

Relaks i nocleg

Wakacje nad morzem to zawsze dobry pomysł na relaks i wypoczynek. Zarówno starsi jak i młodsi turyści znajdą tutaj coś dla siebie. Piękne plaże, gdzie dzieci mogą oddawać się zabawom w piasku, a dorośli spacerować i korzystać z pięknej aury, to tylko początek przygody z morskim klimatem. Na polskim wybrzeżu nikt nie będzie się nudził. Ważną częścią planowania urlopu nad morzem jest również wybór noclegu. Opcji jest bowiem bardzo wiele, różnią się one jednak przede wszystkim standardem, ceną i odległością od plaży czy centrum miasta. Warto wybierać sprawdzone i polecane miejsca, tak aby po przyjeździe na miejsce nie było przykrych niespodzianek i niepotrzebnego podczas urlopu stresu. Poszukując bazy noclegowej na polskim morzem polecamy sprawdzić dostępne obiekty Seaside Apartamenty. Wszystkie partamenty na wynajem są w pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie i zlokalizowane w różnych częściach miasta. Dla wszystkich poszukujących noclegów w Mielnie szczególnie polecamy Apartament numer 21 oraz Apartament nr 46, O2 Olimpijska. To 4 i 6 osobowe apartamenty, położone 5 minut spacerem od plaży oraz tuż obok Jeziora Piłakno. Stanowić będą świetną bazę wypadową na wypoczynek dla rodziny czy grupy znajomych, którzy poszukują miejsc noclegowych nad morzem.


Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą Seaside Apartamenty, które posiada także inne apartamenty na wynajem w Mielnie, Kołobrzegu oraz Grzybowie.

© Seaside Apartamenty
Wykonanie:
nfHotel
cross-circle