Międzynarodowy Zlot Morsów

Coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody z morsowaniem, sport ten w ostatnich latach zyskał na popularności. Jeśli zawsze chciałeś spróbować swoich sił w morsowaniu, lub regularnie morsujesz i szukasz nowych wyzwań, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w zbliżającym się wydarzeniu!

Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie

W dniach 10-13 lutego w mieście Mielno odbędzie się Międzynarodowy Zlot Morsów. Jeśli kochasz zanurzać się w lodowatej wodzie to nie może Cię z nami zabraknąć. Morsowanie wpływa w korzystny sposób na zdrowie, poprawia samopoczucie oraz jest doskonałą formą rozrywki. Oczywiście trzeba pamiętać o zachowaniu należytej ostrożności podczas tego typu kąpieli.

Wydarzenie odbywa się w pięknej, nadmorskiej miejscowości - Mielno. Przy okazji przyjazdu na Zlot warto przedłużyć swój pobyt i spędzić w Mielnie święto zakochanych. Weekend pełen atrakcji i wrażeń możesz spędzić w apartamentach nad morzem na wynajem Seaside.

Seaside Apartamenty - noclegi w Mielnie blisko morza

Zapraszamy do rezerwacji apartamentów w Mielnie, które wyróżniają się nowoczesnym wnętrzem oraz pełnym wyposażeniem. Warto również wspomnieć, iż nasze apartamenty znajdują się w znakomitej lokalizacji!

Zapraszamy do rezerwacji:

☎️ 604 499 338

📧 rezerwacje@seaside-apartamenty.com

© Seaside Apartamenty
Wykonanie:
nfHotel
cross-circle